Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení dne 15. dubna

Hlášení dne 15. dubna  • Obec Topolany ve spolupráci s MAS Vyškovsko, srdečně zve občany na seminář NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM LIGHT, který se koná ve čtvrtek 18. dubna 2024 v 9. hod ve Společenském centru Topolany. Dozvíte se všechny důležité informace. Představíme a vysvětlíme pravidla od podání žádosti až po konečné vyřízení dotace.

 

  • Srdečně zveme naše topolanské seniory na tradiční setkání, které se uskuteční v pátek 26. dubna od 17 hodin ve Společenském centru. K tanci a poslechu zahrají manželé Frankovi. Těšíme se na Vás

 

  • Firma Galasol Olomouc bude ve středu 17. dubna v době od 08:25 do 08:35 u prodejny potravin prodávat chlazené kuřecí maso. Nabízí kuřecí stehna 63,- Kč/kg, kuřecí křídla s hrudí 42,- Kč/kg, kuřecí prsa 118,- Kč/kg a kuřecí steak bez kůže 118,- Kč/kg.

 

  • Kino Ivanka Ivanovice na Hané Vás zve v neděli 21. 4. 2024 v 15 hodin na nový český rodinný film GUMP – JSME DVOJKA, hrají Richard Krajčo, Bolek Polívka, Vica Kerekes, Štěpán Kozub a další.Večer v 19 hodin Vás zve na novou českou komedii PRÁZDNINY S BROUČKEM, hrají: Jakub Prachař, Tereza Ramba, Jiří Langmajer, Petra Hřebíčková a další.                             Pokladna se otevírá ½ hodiny před začátkem představení.

 

  • Drůbežárna Prace bude v pátek 19. 4. v 15:45 hod.  prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice,  brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.