Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení dne 12. dubna

Hlášení dne 12. dubna  • Společnost fischer automotive systems, s. r. o., pro svůj výrobní závod v Ivanovicích na Hané hledá 5 šikovných kolegů na pozici:

Operátor a operátorka – ruční montáž na hlavní pracovní poměr

Jedná se o třísměnný provoz. Bližší informace na tel: 702 213 182, Sylvie Chromá nebo na facebookou - fischer automotive systems

 Nabízíme:

· Stabilní a dlouhodobé zaměstnání

· hodinovou mzdu až 130 Kč a měsíční odměny až 3 500 Kč

· Příspěvek na dopravu

· Bonusový program (flexi passy, jazykové kurzy, firemní akce a další)

· 13. mzdu dle firemních pravidel

· 25 dní dovolené

  • Firma JUKKA bude prodávat v úterý 20. dubna 2021  v čase  10.45 - 11.15 hodin u prodejny potravin následující stromky k jarní výsadbě:

Jabloně a hrušně i sloupovité, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, švestky japonské, durancie, třešně, višně, třešňovišně, kdouloně, oskeruše, jedlé kaštany semenáče v kontejneru v akci za 120 Kč kus, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové rybízy černé a červené, keřovou jostu, lísky stromkové, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, kiwi, fíkovníky, růže keřové i stromkové, rododendrony, azalky, stálozelené magnólie, převislé vrby, sazenice jahod a jiné. 

Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

  • Studénka drůbež nabízí k prodeji: kuřice 22 týdnů, chovné kohouty, husokačeny, brojlerová kuřata, kalimera, housata, lamberské housata, krmné směsI, vitamíny. Prodej se uskuteční v pátek 16.4.2021 u prodejny potravin od 15:30 do 15:45 hod.