Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení dne 29. listopadu

Hlášení dne 29. listopadu  • Spolek Proradost Topolany ve spolupráci s obcí Topolany Vás srdečně zve v sobotu 2. prosince od 14 hodin do společenského centra na Vánoční jarmark. Čeká Vás soutěž o nejchutnější vánočku (máte chuť a čas péct, doneste vánočku a vyhrajte pěknou cenu), tvořivá dílnička, Ježíškova pošta, rozsvěcení vánočního stromku s koledami, dobré jídlo a pití. Prodávat se budou adventní věnce, dekorace, dětský textil, šité hračky, dřevěné výrobky a hračky, uzeniny od Burešů, sýry, koření, cukroví, čepice a nákrčníky, mýdla, soli, svíčky, andílci.

Přijďte si nakoupit drobné vánoční dárky pro své blízké a užít si předvánoční atmosféru. Veškeré zboží je ručně vyráběné.

 

  • TJ Sokol Topolany srdečně zve všechny malé i velké na divadelní představení Divadla strom „Hrnečku, vař“. Budeme se na Vás těšit v neděli 14. 1. 2024 v 16 hodin. Vstupné 100Kč/os. Vstupenky k zakoupení do 8.1.2024 osobně každou středu 18:30-19:00 v Sokolovně

 

  • Město Ivanovice na Hané Vás zve v neděli 3. 12. 2023 v 15 h do kulturního domu na DIVADELNÍ PPŘEDSTAVENÍ s mikulášskou nadílkou – VČELÍ MEDVÍDCI ZPÍVAJÍ v podání brněnského Divadla Věž. Vstupné 50 Kč.

Předprodej vstupenek probíhá v Městské knihovně Ivanovice na Hané, tel. 517 363 397.