Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení dne 17. června

Hlášení dne 17. června  • Drůbežárna Prace bude v pátek 21. 6.  v 15:45 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

 

  • Srdečně zveme občany na veřejné zasedání Zastupitelstva obce, které se koná ve středu 19. června 2024 od 18 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu.

 

  • Sbor dobrovolných hasičů a obec Topolany vás srdečně zvou na 11. ročník soutěže hasičských družstev mladých hasičů v požárním útoku O pohár starostky obce, který se koná v sobotu 22. června od 9 hodin na hřišti v Topolanech. Z důvodu konání akce bude ulice „Za hřištěm“ uzavřena.

 

  • Komise pro dopravu a bezpečnost v dopravě BESIP při MěÚ Vyškov, Velitelství výcviku- Vojenská akademie, Policie České republiky a Hasičský záchranný sbor pořádá v úterý 25. června od 9:00 do 12:00 na náměstí ve Vyškově Den prevence a osvěty v dopravě. Uvidíte ukázku vyprošťování osob z vozidla. Děti si mohou odnést daktyloskopické otisky prstů i drobné dárky za aktivní účast v soutěžích. Můžete si zopakovat základy první pomoci či nechat změřit krevní tlak. Uvidíte policejní, vojenskou i hasičskou techniku. Pomocí speciálních brýlí si můžete vyzkoušet, jak nebezpečné je pohybovat se ve stavu opilosti či pod vlivem drog. Akce, kterou podpořil i Jihomoravský kraj, BESIP, Maják Vyškov a Český červený kříž Vyškov je určena pro širokou veřejnost od menších dětí po dospělé.

Srdečně zvou pořadatelé.