Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení dne 5. června

Hlášení dne 5. června  • Oznamujeme občanům, že v naší obci bude v pátek 7. června 2024 po svozu komunálního odpadu probíhat čipování nádob na směsný komunální odpad, a to kvůli elektronické evidenci nádob. Očipovanou nádobu poznáte tak, že na ni najdete nalepený štítek s označením nádoby. Na štítku je čtvercový QR kód a označení.

Prosíme, nesklízejte nádobu dříve, než bude očipovaná a označená QR kódem. Děkujeme za Vaši součinnost a spolupráci

 

  • Spolek PRORADOST zve všechny na zábavné odpoledne v Topolanech aneb Hry bez hranic, které se uskuteční v sobotu 8. června od 15 hodin ve víceúčelovém areálu. Občerstvení zajištěno.

 

  • TJ Sokol Topolany zve všechny milovníky sportu na Nohejbalový turnaj amatérů, který se koná v sobotu 15. června v areálu víceúčelového hřiště v Topolanech. Startovné je 150 Kč/osoba. Prezentace trojčlenných družstev je do 9 hodin. Přihlášku pošli do 10. června na tel.: 737 980 528

 

  • Oznamujeme občanům, že ve dnech 5. a 12. června bude místní knihovna uzavřena.

 

  • Společnost EG.D, a.s. oznamuje občanům, že v úterý 11. června 2024 budou prováděny odečty stavů elektroměrů. Žádáme tímto občany, aby umožnili fyzický přístup k odečtení přesného stavu elektroměru a tím zajistili správné údaje o spotřebě. Taktéž budou odečítány stavy elektroměrů i jiných energetických společností. Za vstřícnost a laskavost děkujeme všem občanům.

 

  • Drůbežárna Prace bude v sobotu 8. 6.  v 15:45 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.