- Ve dnech 28. - 30. srpna bude zpřístupněn kontejner na bioodpad umístěný ve dvoře obecního úřadu. Ukládat zde můžete posečenou trávu, plevel, zbytky ovoce a zeleniny, dřevní štěpku. Do kontejneru nevhazujte kusy dřeva a větví, uhynulá zvířata. Přístup do obecního dvora bude ve vymezeném čase pouze branou z hlavní ulice. Kontejner bude zpřístupněn: čtvrtek 28. 8. v čase 8 – 17 hod., pátek 29. 8. v čase 8 – 17 hod., sobota 30. 8. v čase 9 – 14 hod.
- Nikol Drůbež přijede do naší obce v pátek 29. srpna v době od 14:45 – 15:00 bude nabízet k prodeji: chovné kohouty, kuřice různých barev, krůty, krmné směsi a vitamíny. Nabídka prodeje se může změnit. Tel. č.: 603 109 880
- Drůbežárna Prace bude v pátek 29. 8. v 15:00 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.
- V pondělí 1. a 8. září 2025 přijede na hřbitov zástupce Kamenictví Louha s.r.o. v čase 15:00 – 15:10. Firma nabízí nové celo-žulové hroby, krycí desky, rovnání pomníků, čištění a renovace terasových hrobů obnovu písma. Kompletní kamenické práce za velice příznivé ceny-slevy až 35%! Pokud máte zájem, přijďte v pondělí 1. nebo 8. září v 15 hodin na hřbitov, kde Vám bude k dispozici zástupce Kamenictví Louha s.r.o.
- Letní kino Ivanovice na Hané zve v pátek 29. 8. 2025 ve 20.30 h na RETRO PROMÍTÁNÍ – filmu Věry Chytilové DĚDICTVÍ ANEB KURVAHOŠIGUTNTÁG. Hrají: Bolek Polívka, Miroslav Donutil, Dagmar Veškrnová-Havlová a další. Vstup ZDARMA. Občerstvení zajišťuje SDH Ivanovice na Hané. Kiosek otevřen od 19 h. Hraje se za každého počasí.
- Letní kino Ivanovice na Hané zve děti a jejich rodiče v sobotu 30. 8. 2025 ve 20.30 h na filmovou verzi legendárního představení POHÁDKY PRO HURVNÍKA. Vstupné: dospělí 100 Kč, děti ZDARMA. Hraje se za každého počasí. Pokladna otevírá ½ hodiny před začátkem promítání.
Publikováno: 27. 8. 2025 9:43