Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení dne 25. října

Hlášení dne 25. říjnaDrůbežárna Prace bude ve čtvrtek 26. 10.  v 15:45 hod. prodávat: mladé kuřice, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

 

Spolek PRORADOST Topolany, z.s. pořádá v sobotu 9. prosince zájezd na muzikál Mamma Mia do Městského divadla Brno. Odjezd v 17 hodin od obecního úřadu. Cena 880 Kč/osoba, 590Kč/dítě, student, senior, ZTP

Doprava zdarma

Zájemci se mohou hlásit do konce října u paní Lenky Kozákové na tel.č.: 608 640 543

 

Obec Topolany Vás srdečně zve v sobotu 28. října na Halloweenskou stezku odvahy.  Sraz u obecního úřadu v 17:30 hod. Kostýmy jsou vítány, lampiony a lucerny s sebou. Malé občerstvení zajištěno. Možnost opékání vlastních špekáčků. Přijďte společně strávit krásný podzimní večer. Těšíme se na Vás

 

Policie ČR ve spolupráci s městem Vyškov zve malé i velké na již tradiční preventivní akci, která je známá pod názvem Je nás vidět! Akce se koná v pátek 3. listopadu od 15:30 hodin před budovou Policie ČR Vyškov v Brněnské ulici. Akci zahájí vystoupení mažoretek Angelin Vyškov. Pro příchozí budou připravena různá stanoviště, kde si mohou otestovat své znalosti v dopravě nebo vyzkoušet základy první pomoci. Uvidíte policejní i hasičskou techniku. Každý návštěvník, který se akce zúčastní, dostane dárek v podobě reflexního předmětu. Na závěr uvidíte světelnou show skupiny Nadrakka.

Na akci spolupracuje Besip Jmk, Městská policie Vyškov, Hasičský záchranný sbor Jmk , Český červený kříž Vyškov a Maják Vyškov.

Srdečně zvou pořadatelé.