Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení dne 25. dubna

Hlášení dne 25. dubna  • Zveme občany na veřejné zasedání Zastupitelstva obce, které se koná ve středu 26. dubna od 18 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu.
  • Obec Topolany srdečně zve seniory na tradiční Setkání seniorů, které se koná v pátek 28. dubna v 17 hodin ve Společenském centru. K tanci a poslechu zahrají manželé Frankovi. Těšíme se na setkání s Vámi
  • Spolek PRORADOST ve spolupráci s SDH a obcí Topolany srdečně zve všechny na XIV. Slet čarodějnic, který se koná v neděli 30. dubna v 17 hodin ve víceúčelovém areálu. Stylové oblečení vítáno. Čarodějnické dobroty a lektvary zajištěny. Namažte svá košťata a vezměte s sebou něco na opékání.
  • Muzeum zemědělských strojů v Hošticích - Herolticích Vás zve na Jarní práce v muzeu. Akce se uskuteční v sobotu 29. dubna 2023 od 9:00 do 17:00 hodin. Ukázka tradičního způsobu přípravy půdy koňmi, setí a sázení.
  • Vážení občané, do Vašich poštovních schránek Vám byla doručena  pozvánka na informativní setkání ohledně kanalizačních přípojek jednotlivých nemovitostí, které se uskuteční ve středu 10. května od 18 hodin ve Společenském centru. Těšíme se na hojnou účast
  • Firma  KOHAPLANT, spol. s r.o., prodejce ovocných dřevin bude v naší obci ve středu 26. dubna v 8 hodin prodávat ovocné stromky, různých druhů a odrůd, vypěstovaných z bezvirózního materiálu pro jarní výsadbu. Prodávat se budou tyto druhy a odrůdy ovocných dřevin: jabloně, broskve, švestky, hrušky, třešně, rybíz, angrešt. Osvědčené odrůdy vynikající chuti, nenáročné pro pěstování. Speciální zakořeňovací hnojivo. Různé druhy drobného ovoce. Kořeny jsou ošetřeny disperzním gelem proti vysychání.