Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení dne 24. srpna

Hlášení dne 24. srpna  • Drůbežárna Prace bude v pátek 25. 8.  v 15:45 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.
  • Z důvodu konání soukromé akce bude v sobotu 26. srpna víceúčelový areál uzavřen.
  • Oznamujeme občanům, že v sobotu 2. září bude obvodem naší obce probíhat automobilová soutěž RALLY VYŠKOV. Trať rychlostní zkoušky bude pro veškerý provoz uzavřena od 7:40 do 14:20 hod. Žádáme občany, aby dodržovali pokyny pořadatelů a orgánů Policie ČR. Aby nevstupovali na uzavřenou trať rychlostní zkoušky, nenechali volně pobíhat domácí zvířectvo a hlavně zvýšili dozor nad dětmi.
  • Obec Lysovice vás srdečně zve tuto sobotu 26. 8. od 10. hodin na Vojenský den na Poldru, kde mimo jiné uvidíte bojové ukázky armád II. světové války, císařských vojsk, dobových zbraní a uniforem, ukázky záchranných složek ČR. Možnost jízdy v tanku, obrněném transportéru a let v helikoptéře. Na závěr ukázka atomového výbuchu. Bohatý doprovodný program i pro děti. Akce se koná za každého počasí.