Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení dne 23. srpna

Hlášení dne 23. srpnaDatum konání:
3.9.2021
Datum ukončení:
5.9.2021
  • SLET ČESKOSLOVENSKÝCH LETADEL 2021

V termínu 3. – 5. září proběhne na letišti ve Vyškově, pod záštitou starosty Vyškova Karla Jurky, 8.ročník Sletu československých letadel. Účastníci budou přilétat postupně od pátečního poledne do sobotního dopoledne. V sobotu 4.9. od 12 hodin začnou letové ukázky nad letištěm a blízkém okolí. V sobotu večer a v pátek dopoledne budou letadla postupně odlétat. V sobotu v průběhu dne budou také probíhat vyhlídkové lety ve vrtulníku pro zájemce z řad veřejnosti.

Prosíme o shovívavost a toleranci s ohledem na zvýšený hluk nad naším okresem. Očekáváme pohyb asi 100 letadel. Všichni piloti budou s maximální mírou dodržovat protihluková opatření, ale při takto velkém množství letadel  nelze určitý stupeň hlukového diskomfortu vyloučit. Největší zátěž je možné očekávat v obcích Vyškov, Pustiměř, Drysice, Ivanovice na Hané, Hoštice-Heroltice, Topolany, Drnovice, Luleč, Rostěnice a Hlubočany. Děkujeme za pochopení

Na tuto sobotní akci jste srdečně zváni

  • Zveme občany na veřejné zasedání Zastupitelstva obce, které se koná v pondělí 23. srpna od 18 hodin v zasedací místnosti OÚ.
  • Studénka drůbež nabízí k prodeji: kuřice stáří 22 týdnů, chovné kohouty, krůty,  krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční ve čtvrtek 26. 8. u prodejny potravin od 15:45 - 16:00 hod.