Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení dne 14. listopadu

Hlášení dne 14. listopadu  • Upozorňujeme občany, že od pondělí 14.11.2022 do úterý 15.11.2022 vždy v čase od 8 do 14 hod.  je stále možné využít kontejner  na bioodpad ze zahrad umístěný ve dvoře OÚ. Za bioodpad ze zahrad se považuje posekaná tráva, zbytky rostlin, větve pouze nadrcené, spadané ovoce, listí a jiný biologicky rozložitelný odpad. Žádáme občany, aby do kontejneru a kolem něj nedávali jiný odpad, než na který je určen.

 

  • Policie ČR ve spolupráci s městem Vyškov zve malé i velké na již tradiční preventivní akci, která je známá pod názvem Je nás vidět! Akce se koná ve středu 16. listopadu od 15:30 hodin před budovou Policie ČR Vyškov v Brněnské ulici. Pro příchozí budou připravena různá stanoviště, kde si mohou otestovat své znalosti v dopravě nebo vyzkoušet základy první pomoci. Uvidíte policejní i hasičskou techniku. Každý návštěvník, který se akce zúčastní, dostane dárek v podobě reflexního předmětu. Na akci spolupracuje Besip Jmk, Městská policie Vyškov, Hasičský záchranný sbor Jmk a Český červený kříž Vyškov.

 

  • Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 17. 11.  v 15:45 hod.  prodávat: roční slepice za 170 Kč, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.

 

  • Místní knihovna srdečně zve děti 2. - 4. ročníku ZŠ na akci ČTEME PEJSKOVI. Těšíme se na vás ve středu 23. listopadu 2022 od 16 hodin v místní knihovně v Topoolanech.