Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení dne 11. a 13. října

Hlášení dne 11. a 13. října  • Obecní úřad ve spolupráci se společností RESPONO a.s. pro Vás připravili mobilní svoz nebezpečného odpadu a elektrozařízení. Bude se konat v sobotu 14. října 2023.  Kontejnery budou přistaveny na nádvoří obecního úřadu v čase od 13:15 – 13:45 hod. Není určen pro odpad vzniklý z podnikatelské činnosti.

 

  • Ve dnech 13. – 15. 10. bude na nádvoří obecního úřadu přistaven kontejner na bioodpad. Ukládat zde můžete listí, posečenou trávu, plevel, zbytky ovoce a zeleniny, dřevní štěpku. Do kontejneru nevhazujte kusy dřeva a větví, uhynulá zvířata, exkrementy masožravých zvířat. Přístup do obecního dvora bude ve vymezeném čase pouze branou z hlavní ulice. Kontejner bude zpřístupněn:   pátek 13.10.   v čase 14 – 18 hod.

                                                                                                                                        sobota 14. 10. v čase 9 – 18 hod.

                                                                                                                                        neděle 15. 10. v čase 9 – 18 hod.

 

  • Mladí hasiči provedou v pátek 20. října v odpoledních hodinách sběr papíru.  Sbírat se budou pouze letáky, noviny, časopisy. Prosíme občany, aby do sběru nevkládali kartony, krabice od bot, sýrů a podobně. Nachystané balíčky sběru dejte před dům. Děkujeme

 

  • Vodovody a kanalizace Vyškov, a.s. oznamují, že ve středu 18. října v době od 9:30 do 13 hodin bude probíhat odkalování vodovodu.