Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení dne 10. a 13. května

Hlášení dne 10. a 13. května  • Společnost Vodovody a kanalizace Vyškov, a.s. oznamuje, že ve čtvrtek 16. 5. 2024 v době od 10:30 do 14:30 h. bude v naší obci probíhat odkalování vodovodu.

 

  • Respono a.s. ve spolupráci s obecním úřadem pro vás zajistili sběr a odvoz  nebezpečného odpadu a elektrozařízení, který se uskuteční v sobotu 18. května od 12:15 do 12:45 hod. na nádvoří obecního úřadu. Upozorňujeme, že sběr nebezpečného odpadu není určen pro odpad vznikající z podnikatelské činnosti!

 

  • Oznamujeme občanům, že v naší obci bude v pátek 24. května 2024 po svozu komunálního odpadu probíhat čipování nádob na směsný komunální odpad, a to kvůli elektronické evidenci nádob.

Nádoby na směsný komunální odpad, prosíme, vystavte na obvyklém místě tak, jak jste zvyklí. Svou nádobu označte přiděláním štítku s číslem popisným, který jste obdrželi s informačním letákem nebo číslo popisné vyznačte lihovou fixou či sprejem. Očipovanou nádobu poznáte tak, že na ni najdete nalepený štítek s označením nádoby. Na štítku je čtvercový QR kód a označení.

Prosíme, nesklízejte nádobu dříve, než bude očipovaná a označená QR kódem. Děkujeme za Vaši součinnost a spolupráci